15 Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi ile Sizlerleyiz

  • Başakşehir, İkitelli Cad.

  • Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi

  • 09:00 - 18:30

  • Hafta İçi Her Gün

Aracınız İçin Özel Servis ve Yedek Parça Hizmet Kalitesimiz

Asalet Auto Hizmet Kalitesi

Aracınız İçin Özel Servis ve Yedek Parça Hizmet Kalitesimiz

Araç dünyası içerisinde ön plana çıkan markaların özel servis ve yedek parça hizmetini veren Asalet Auto Servis İstanbul ile hemen tanışın. Bu markalar başında yer alan, Volkswagen, Skoda, Porsche, Audi gibi markaların ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Eğer ki sizlerde markalı araçlarınızı kışa hazır hale getirmek ve verimliliğini arttırmak istiyorsanız hemen harekete geçin. Maksimum kapasitede bir hizmet sunulduğundan dolayı sizlerde memnun kalacaksınız. Araçlarınızla ilgili olarak yaşadığınız ne tür sıkıntı ve ihtiyaçlar olursa olsun anında çözüme kavuşturuyoruz. Bu sayede markalı araçlarınızın kışlık bakımlarını da es geçmeden tamamlamış olursunuz.

Boya, elektrik, kaporta gibi aklınıza gelebilecek her türlü işlemlerde devreye girerek aracınızın kapasitesinin daha fazla arttırılmasına yardımcı olan Asalet Auto Özel Servis İstanbul firmamızı hemen arayabilirsiniz.. Bünyemizde var olan uzman kadromuz 7/24 aktif şekilde hizmet vermektedir. Gerekli görüldüğü anlarda yedek parça desteğini de vermektedir.

Kadromuza göz attığınız zaman tüm çalışanlarımızın en az 20 yıllık bir geçmiş deneyime sahip olduğunu görmüş olacaksınız. İşinde usta olduğumuz için olası arıza durumları söz konusu olmamaktadır. Tam aksine arzulamış olduğunuz verimliliğe ulaşma şansına sahip olursunuz. Yedek parça desteğimiz, profesyonel kadromuz aracılığıyla temin edilmektedir. Aracınızda ki aksaklıklar ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede aracınızın işleyişi daha iyi şekilde olacaktır. 20 yılı aşan deneyimimizle birlikte sektörde garantili olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Volkswagen markalı araçlarınızın gerek yedek parça gerekse de özel servis hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Araçlarınızda ki sürüş güvenliğinin oluşması adına mutlaka hizmetlerimizden faydalanmanız gerekiyor. Çünkü araçlarda ki aksaklıklar kaza gibi istenmeyen sorunların gün yüzüne çıkmasına neden oluyor. Zaman kaybının ortadan kalkması adına elimizi çabuk tutarak hizmetlerimizi de yerine getirmeye çalışmaktayız.

Kaporta Onarım İşlemi

Araçlarınızda ki orijinalliğin bozulmaması için dikkatli bir çalışma ortaya koyuyoruz. Kaporta işlerini titizlikle yerine getiriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle birlikte kaporta işlemi de sorunsuz olarak yerine getirilmektedir. Aracınızın göçük içerisinde kalan hasarlı bölgelerini onarıyoruz. Araçlarınızda düzeltme yaparken boyasının bozulmaması için dikkatli oluyoruz. Araçlara zarar vermeden ilk günkü görüntüsüne kavuşturuyoruz.

Fırınlı Boya İşlemi

Wolkswagen, Skoda, Audi gibi araçlarınızda bulunan boya hasarlarının düzeltilmesi sağlanıyor. Metalik ve Opak renklerde fırın boyayla giderme işlemi yapılıyor. Boya fırınımızın son teknolojiye uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Motor Arıza Onarım Hizmeti

Motor arıza sorunlarına en hızlı şekilde çözüm sunuyoruz. Motor yakıt tüketiminin daha tasarruflu hale dönüşmesine yardımcı oluyoruz. Bu sayede motor performansınız daha fazla artmaya başlayacaktır. Arıza tespit ekipmanlarımız ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Mekanik Bakım

Mekanik arızalarında giderilmesi konusunda uzmanız. Aracınızda periyodik bakım gerçekleştirirken  hem kaliteli yağlar hem de orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Arıza tespit işlemleri sonrasında aracınızın çalışma kapasitesi daha fazla artmaya başlıyor. Fakat araç güvenliğini sağlamanız adına mutlaka yılda yaz ve kış olmak üzere iki defa kontrollerini yaptırmanız gerekiyor.

Share this post?

Asalet Auto

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir