15 Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi ile Sizlerleyiz

  • Başakşehir, İkitelli Cad.

  • Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi

  • 09:00 - 18:30

  • Hafta İçi Her Gün

Audi Özel Servis

İletişim


Audi Özel Servis, Motor Mekanik, Elektrik, Kaporta gibi tüm Servis Hizmetleri, uzman ekibimiz tarafından ciddi bir titizlik ile yürütülmektedir.

Audi markası başta olmak üzere tüm Volkswagen grup araçların arıza tespitleri son teknoloji cihazlar tarafından yapılmakta olup, Dijital Gösterge, Mekanik Beyin, ABS beyni gibi ileri seviye arıza ve hataların çözümlerini en kısa sürede tanımlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz.

Audi Özel Servis Hizmet Alanları

Periyodik Bakımların ciddi şekilde yapılması, özel Audi Servis personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Başta Mekanik Servis, Kaporta & Boya. Yedek Parça ve Elektronik Arıza Tespit işlemleri Audi marka araçlar üzerine eğitimlerini tamamlamış ve yılların verdiği tecrübe ile bünyemizde, büyük bir aşk ve titizlik ile çalışan personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Audi Motor Yağı Servisi

Audi araçlarınızın yağ değişim zamanı geldiğinde, araç sizi uyarmaktadır. Yağ değişim konusu son derece önemli bir konu olduğu için Yağ değişimi mutlaka zamanında yapılmalıdır. Zira Isı ve sürtünmeden dolayı motorda ciddi hasarlar meydana gelebilir. İstanbul Audi Özel Servis firması olan Asalet Auto, tüm bakım hizmetlerini profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Audi Özel Servis İstanbul ili Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi

Audi Marka araçlar için faaliyet gösteren Asalet Auto Servis firmamızın merkez yeri İstanbul ili Başakşehir ilçe sınırları içerisinde bulunan, Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 15. Ada’da yer almaktadır. Geniş servis hizmet yelpazesinde 18 yılı aşan tecrübe ile faaliyet gösteren firmamız için, firma çağrı merkezi numaralarımızı arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.