15 Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi ile Sizlerleyiz

 • Başakşehir, İkitelli Cad.

 • Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi

 • 09:00 - 18:30

 • Hafta İçi Her Gün

Hakkımızda

Bize Ulaşın!

Asalet Auto Kurumsal

Otomobil Servis Sektörüne yeni bir hizmet anlayışı sunan Asalet Auto Özel Servis Hizmet şirketimiz, 18 yılı aşan deneyimli ve uzman personellerimiz ile sektöre yön veren kuruluşlar arasında faaliyet göstermektedir.

İstanbul, Başakşehir ilçesi İkitelli Caddesinde yer alan, Bağcılar Güngören Sanayi sitesinde faaliyet gösteren Asalet Auto Özel Servis firmamız, başta Audi otomobil markası başta olmak üzere, Volkswagen, Porsche, Seat ve Skoda marka araç bakım, servis hizmetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda Yol yardımı ve Çekici hizmetleri de bulunan firmamız, üstün kalite standartları çerçevesinde, yerinde ve zamanında hizmet yürütmektedir.

Asalet Auto Hakkımızda
 • Anlaşmalı Sigortalar

  Servisimiz Türkiye'nin Önde Gelen 10 Sigorta Şirketlerinin Anlaşmalı Servisidir.

 • Yol Yardım Hizmetleri

  Çekici ve Ücretsiz Yol Yardım tarafından gönderilecektir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Şeffaf Hizmet ve Yüksek Müşteri Memnuniyetini benimsiyoruz

 • Güçlü Markalar

  Dünyanın Önde Gelen Güçlü Otomobil Markaları için Güçlü Ekibimiz

 • Büyüme Odaklı

  Sektöre yön veren ve daima büyüyen 18 Yıllık Güçlü Kuruluş

 • Yedek Parça

  Tüm Markalar için Orjinal Yedek Parça Garantisi

7 Aşamalı İstanbul Özel Servis Prensibi

Volkswagen, seat, Skoda gibi markalı araçların A’dan Z’ye performans ölçümleri, işlevselliği, verimli çalışması, teknik donanımıyla ilgili hizmetler hızlıca verilerek müşteri sıkıntılarınızın en kısa süre zarfında çözüme kavuşturulması sağlanıyor. Servis denilince 7 prensibinden asla vazgeçmeyen Asalet Auto Özel Servis firmamız ile yaşamınız daha sorunsuz şekilde devam etmeye başlayacak. Üstelik acil servis desteğinin bulunmasından dolayı da sorunlarınız daha fazla büyümeyecek. Hızlı servis avantajlarıyla artık basit işlemler yapılacak ve müşteri sorunları ortadan kalkacak.

1 Saat Prensibiyle Hizmet

En çok dikkat çeken özelliklerinden birisi de 1 saat prensibiyle hareket ediyor olması denilebilir. Bu sayede 1 saati aşmayacak basit işlemlerden gönül rahatlığınca yararlanmaya başlamış olacaksınız. Üstelik bunun içinde randevu almanıza gereksinim duyulmayacak. Randevusuz bir şekilde 1 saat gibi süre zarfında ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamış olacaksınız.

Şüphesiz çoğu vatandaşımızın en çok şikayet ettiği konulardan birisi de uzun süre bekliyor olmalarıydı. Fakat 1 saat prensibiyle hareket edilmesinden sonra ihtiyacınız olan servis ayağınıza en hızlı şekilde gelmeye başlayacak.

Dört Dörtlük Konfor Prensibiyle Hizmet

Asalet Auto servis firmamızdan teslim alındıktan sonra, tüm işlemlerin bitmesinin ardından ise tekrardan tarafınıza teslimleri yapılmaktadır.

Üstelik teslimler sırasında da istemediğiniz vukuatlarla karşı karşıya kalmazsınız. Eğer ki aracınızı kendiniz getirecekseniz de bu sefer ulaşım konusunda destek sağladığımızı belirtmek isteriz.

5 Gün Prensibi ile Hareket Ediyoruz

Periyodik bakıma almak için sizlere 5 iş günü randevusu veriyor ve 5 iş günü zaman aşımı olduğu zamanda ücretsiz otomobil tahsis ederek sunuyoruz. Bu sayede gün içerisinde zor durumda kalmanızı da önlemiş oluyoruz.

Zamanlama Prensibi

İstediğiniz zaman dilimi içerisinde teslimlerinizi yapmaktayız. Fakat gecikme gibi hiç istenmeyen durumlar söz konusu olduğu zamanda sizleri mağdur etmiyoruz. Böyle sorunlar karşısında hemen ücretsiz otomobil tahsis ediyoruz. Garantili şekilde bir hizmet ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak vatandaşlarımızın da memnuniyet duymasına yardımcı oluyoruz.

Doğruluk Prensibiyle İşimizi Yapıyoruz

En çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi doğruluk prensibidir. Yapılacak olan her işlem için onay almaktayız.

Bilginiz dahilinde hareket ediyor ve hiçbir şekilde sizden ekstra ücret talep etmiyoruz.

Şeffaflık Prensibimiz

Faturanızda her şey açık bir şekilde ifade edilmiştir. Faturanızda açıklayamayacağımız bir madde yer almamaktadır.

Bu konuda en az sizler kadar bizlerde son derece hassasiyet göstermekteyiz.

Özen Prensibi

Asalet Auto İstanbul Audi Özel Servis sonrasında hizmetlerimiz bitmiyor. Bu seferde başvurduğumuz yollar arasında iç ve dış yıkama işlemlerinin olduğunu belirtmemiz gerekiyor. İç ve dış yıkamalar sonrasında ise tarafınıza özenle teslim ediyoruz.

Son şeklini görmenizle birlikte mutluluk duyuyorsunuz. Çünkü işimizi severek ve bir o kadar da özenli şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Disiplinli çalışmalarımız sonrasında da referanslarımız daha fazla artmaya başlıyor.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz toplamda 7 prensibimizden asla taviz vermeyerek yolumuza tam gaz devam ediyoruz.

Servis Markalarımız

Araç Bakım, Onarım ve Diğer Tüm Servisler Noktasında Hizmet Verdiğimiz Markalar